Sie sind in: Domovská stránka > Tiskové centrum > Archiv

Archiv

Všechny archivní tiskové zprávy společnosti Ideal Standard.

Praha, 1 květen 2016

Svět lehkosti

Společnost Ideal Standard, přední výrobce inovativního designového vybavení koupelen, se vůbec poprvé zúčastnila milánského veletrhu designu Fuorisalone s výstavou nazvanou „Když lehkost utváří prostor“.

Více textu

Praha, 1 květen 2016

Klasika s novým nábojem

Společnost Ideal Standard představuje novou, univerzální a cenově dostupnou kolekci koupelnového vybavení Tesi.

Více textu

Praha, 1 květen 2016

Když lehkost utváří prostor

Společnost Ideal Standard představuje zcela novou koupelnovou kolekci pod názvem Connect Air. Čistá a elegantní série vzbudí pozornost na první pohled.

Více textu

Praha, 1 květen 2016

Nová technologie splachování Aquablade®

Přední výrobce inovativního designového koupelnového vybavení Ideal Standard International představil svou revoluční technologii splachování AquaBlade®.

Více textu

Teplice, 1 březen 2013

Elegantní jednoduchost

Společnost Ideal Standard, přední dodavatel inovativního designového vybavení koupelen, představuje novou kolekci koupelnového vybavení Softmood.

Více textu

Teplice, 1 březen 2013

Dokonalé využití prostoru

Ideal Standard International odstartoval na letošním veletrhu sanitární keramiky a techniky ISH 2013 ve Frankfurtu novou marketingovou strategii, jejíž filozofie spočívá na dokonalém využití prostoru.

Více textu

Teplice, 1 březen 2013

Objevte nový pocit relaxace

Ideal Standard provedl průzkum, jehož cílem bylo lépe poznat potřeby svých zákazníků v oblasti sprchování. Jedním z poznatků bylo, že koupání ve vaně již není jediným způsobem, jak relaxovat a zbavit se stresu.

Více textu

Teplice, 1 březen 2013

Nový trend v koupelnovém designu do malých koupelen

Na letošním veletrhu sanitární techniky a keramiky ISH 2013 ve Frankfurtu představila společnost Ideal Standard veřejnosti modelovou řadu sanitární keramiky a koupelnového nábytku, která prezentuje nový způsob vnímání prostoru a řešení koupelen.

Více textu

Teplice, 1 listopad 2012

Inovativní vodovodní baterie doplňující ucelenou kolekci Connect

Ideal Standard s vedoucím postavením v oblasti inovací a designu řešení koupelnových zařizovacích předmětů uvedl na trh novou řadu vodovodních baterií Connect Blue.

Více textu

Teplice, 1 srpen 2012

IDEAL STANDARD ROZŠIŘUJE KOLEKCI KOUPELNOVÉHO VYBAVENÍ STRADA

Přestavba koupelny bývá pro mnohé z nás obávaným úkolem. Společnost Ideal Standard, která je vedoucím dodavatelem inovativních a designových řešení koupelen, uvádí na trh rozšířenou kolekci Strada, která v minulosti zaznamenala velký úspěch.

Více textu

Teplice, 1 březen 2012

Archimodule

S důrazem na vysoký uživatelský komfort, bezpečí a celkové uspokojení stále náročnějšího zákazníka, navrhla firma Ideal Standard nové modulární podomítkové řešení pro ovládání napouštění vody ve sprchách, vanách a umyvadlech - ArchiModule.

Více textu

Teplice, 13 červen 2011

TISKOVÁ ZPRÁVA 13. června 2011 Ideal Standard – zákaznická informace – Rozšíření a aktualizace vzorkovny v Teplicích

Klientům Ideal Standard je od července 2011 k dispozici aktualizovaná vzorkovna v sídle společnosti.

Více textu

Teplice, 12 květen 2011

Ideal Standard novinky roku 2011 - SYNERGY

Pojem Synergie je obecně definován jako spolupráce dvou nebo i více věcí, které svou kombinací vytváří výrazně větší efekt, než by byl prostý součet všech těchto věcí.

Více textu

Teplice, 12 květen 2011

Inspirace skutečným životem

Společnost Ideal Standard patřící mezi nejvýznamnější výrobce a inovátory designových řešení pro koupelny uveřejnila nedávno výsledky společenského výzkumu na téma, jakou roli hrají v životě lidí právě koupelny. Nizozemská agentura Synovate, která se průzkumy společnosti zabývá, oslovila v rámci výzkumu více než 4000 respondentů ve věku 15 – 75 let napříč 11 evropskými zeměmi (Německo, Francie, Španělsko, Itálie, Řecko, Belgie, Nizozemí, Rusko, Bulharsko, Irsko a Spojené království).

Více textu

Teplice, 12 květen 2011

Ideal Standard novinky roku 2011 - PLAYA

Ideal Standard, přední poskytovatel inovativních a na design zaměřených koupelnových řešení, představuje novou koupelnovou kolekci Playa, navrženou designéry renomovaného studia Artefakt.

Více textu

Teplice, 12 květen 2011

IDEALRAIN: nové zážitky se sprchováním

Sprchování již dávno není jen prostým hygienickým úkonem. Stává se příjemnou součástí kultury těla a nabízí i relaxační masážní programy podporující uvolnění a zbavení se následků stresové zátěže. Nová sprchová kolekce Idealrain od Ideal Standard tak vychází vstříc požadavkům dnešní hektické doby. Design superplochých ručních sprch Idealrain navíc prozrazuje, že autorem je renomované studio Artefakt.

Více textu

Teplice, 12 květen 2011

Ideal Standard - novinky roku 2011 – e-Vision

Digitální technologie v koupelnách není žádnou novinkou, ale její masové rozšíření se teprve očekává. Přední výrobci sanitární techniky jsou si však tohoto trendu vědomi a tak přinášejí nová zajímavá řešení, která nabízejí uživateli zcela nové možnosti. Takovým příkladem je intuitivní systém e-Vision od společnosti Ideal Standard, který umožňuje nastavení na míru upraveného průtoku objemu a teploty vody - a to jednoduše pouhým dotykem špičky prstů. Autorem této inovativní technologie, která získala na veletrhu ISH 2011 prestižní cenu Design Plus, je studio Artefakt.

Více textu

Teplice, 12 květen 2011

Ideal Standard – novinky roku 2011 - ArchiModule - modulární technologie nabízí naprostou svobodu instalace

S důrazem na vysoký uživatelský komfort, bezpečí a celkové uspokojení stále náročnějšího zákazníka navrhla společnost Ideal Standard nové modulární estavné řešení pro ovládání a vypouštění vody ve sprchách, vanách a umyvadlech - ArchiModule.

Více textu

Teplice, 12 květen 2011

Tonic Guest – atraktivní řešení pro malé koupelny

Malá koupelna pro hosty nemusí být nutně koupelnou provizorní nebo nepraktickou. Je potřeba pouze zvolit ty správné zařizovací předměty a pak může být stejně komfortní, jako jakákoliv jiná koupelna. Ultrakompaktní systém Tonic Guest společnosti Ideal Standard umožňuje vybavit i nejmenší koupelnu takovým způsobem, který odpovídá představám o „ideálním standardu“.

Více textu

Teplice, 12 květen 2011

Ideal Standard novinky roku 2011 – kolekce STRADA sofistikovaná elegance

Společnost Ideal Standard uvádí na trh novou kolekci sanitární keramiky Strada. Její sofistikované a přitom prosté elegantní tvary vycházejí z tradice funkcionalismu a stylu šedesátých let. Strada je díky tomu ideálním nástrojem pro tvorbu nejen moderní koupelny v duchu minimalistické estetiky, ale může harmonicky doplnit i historicky pojaté koupelnové interiéry.

Více textu

Teplice, 12 květen 2011

Ideal Standard novinky roku 2011 - CERAMIX BLUE – nová generace armatur

Společnost Ideal Standard International, která patří mezi přední poskytovatele koupelnových řešení, uvádí na trh úsporné a ekologické vodovodní armatury CeraMix Blue. Díky těmto armaturám lze ušetřit až 10 tisíc korun ročně a současně tím zvyšovat kvalitu pitné vody.

Více textu

Teplice, 1 květen 2011

STRADA – sofistikovaná elegance

Společnost Ideal Standard uvádí na trh novou kolekci sanitární keramiky - Strada. Její sofistikované a přitom prosté elegantní tvary vycházejí z tradice funkcionalismu. Strada je díky tomu ideálním nástrojem pro tvorbu nejen moderní koupelny v duchu minimalistické estetiky, ale může harmonicky doplnit i historicky pojaté koupelnové interiéry.

Více textu

Teplice, 16 březen 2011

Ideal Standard – korporátní informace - Vzdělávání zaměstnanců spol. Ideal Standard s.r.o, Teplice

Společnost Ideal Standard s.r.o. začala v průběhu listopadu 2010 realizovat projekt dotovaný z Evropského sociálního fondu s názvem „Vzděláváním zaměstnanců Ideal Standard s.r.o. Teplice ke zvýšení adaptability a konkurenceschopnosti“.

Více textu

Teplice, 15 duben 2009

Ideal Standard – novinky roku 2009 - VENTUNO

Design sanitární keramiky se pomalu ale jistě odvrací nenásilnou formou od klasických tvarů k poněkud líbivějším stylům. Minimalistické kontury sice zůstaly základem pro mnoho nových výrobků, ale tak jako kdysi přišly s novou módou léta sedmdesátá, přicházejí dnes v designu zaoblenější tvary. Mezi novinkami, které společnost Ideal Standard uvádí na trh roku 2009 je i kompletní kolekce sanitární keramiky a koupelnového nábytku s názvem VENTUNO, která je typickým představitelem této nové vlny. Autorem je známý designér Franco Bertoli.

Více textu

Teplice, 15 duben 2009

TRIS – Tři světy v jednom

Unikátní řešení pro domácí relaxaci a upevnění zdraví představuje sauna TRIS od společnosti Ideal Standard. Tato sauna prvně představená na veletrhu ISH 2007 ve Frankfurtu nabízí možnost sprchy, sauny a parní lázně přímo v jednom místě. Kabina je vyrobena z vrstveného dřevěného hranolu (marino wood), ošetřeného speciálním lakem odolným vodě.

Více textu

Teplice, 15 duben 2009

Sprchová kabina TONAX - harmonie světel a zvuků

Pro příznivce dokonalého sprchování a úžasné relaxace jsou určeny sprchové kabiny Tonax ze společnosti Ideal Standard. Svým uživatelům nabízejí nejen klasické sprchování (kabina obsahuje hlavovou prchu s dešťovým efektem, 60 bočních hydromasážních trysek a čtyřfunkční ruční sprchu Senes 110), ale také vířivý systém Supreme Wellness.

Více textu

Teplice, 15 duben 2009

Umyvadla SimplyU – novinka od společnosti Ideal Standard

Krásný design a moderní inovační prvky se snoubí v dokonalou účelnost u nové kolekce umyvadel s příznačným názvem SimplyU. Design pochází od renomovaných tvůrců studia Artefakt, kteří
tentokrát vsadili na moderní až minimalistický design, maximální pohodlí, snadné čištění a jednoduchou údržbu sanitárních výrobků.

Více textu

Teplice, 15 duben 2009

MELANGE - jedním slovem harmonická

Uživatelé, kteří vybírají zařizovací předměty do své nové koupelny, mají možnost kolem sebe vidět nesčetné množství tvarů a designů, z nichž podstatná část vychází z populárního minimalistického designu s prvky funkcionalismu. O tom, že i minimalistický design může být ladný a harmonický, svědčí zcela nová série armatur od Ideal Standard. Jemně zaoblené, ale výrazné křivky řady Melange, jsou dílem tradičního davatele designu - studia Artefakt.

Více textu

Teplice, 15 duben 2009

Ideal Standard – novinky roku 2009 - MARA

Mezi novinkami letošního roku, které jsou charakterizovány na jedné straně zajímavým a moderním designem a na straně druhé vyspělou technikou, patří nová modelová řada armatur MARA. Tato kolekce zahrnuje program koupelnových i kuchyňských armatur. Přestože návrháři pojali základní linie velmi velkoryse a armatura působí luxusním dojmem, je nutno říci, že MARA patří do kategorie cenově přijatelných armatur, takže se dá předpokládat, že získá přízeň u velmi širokého spektra zákazníků.

Více textu

Teplice, 15 duben 2009

FIRST – pohodlí pro příjemnou relaxaci

Může mít vana ještě více pohodlí a komfortu? Určitě, dokonalý design a perfektní technická řešení se neustále vyvíjejí a proto jsou vany stále pohodlnější. Co takhle usnadnit lidem, zejména těm starším a méně pohyblivým nebo dětem, vstup do vany? Tuto otázku řešili technici společnosti Ideal Standard a navrhli novou vanu First, která dominuje výškou pouhých 48 cm. Vstoupit do takové vany je snadné a přitom však nikdo nepřijde o skvělý požitek z relaxační koupele.

Více textu

Teplice, 15 duben 2009

Ideal Standard – novinky roku 2009 - CONNECT

Nová koupelnová kolekce Connect je typickým představitelem současného moderního trendu, který nabízí uživateli možnost uspořádat daný prostor podle svého vkusu až do nejmenšího detailu. Jednotné designové prvky provázejí všechny koupelnové zařizovací předměty, které byly navrženy britským designérem Robinem Levienem. Držitel několika ocenění má již spolupráci s Ideal Standardem zažitou. Je považován za významného odborníka z pohledu optimalizace prostoru, což se pochopitelně projevilo i v návrhu kolekce Connect.

Více textu

Teplice, 15 duben 2009

Ceraplus – TOP technologie pro celý objekt

Nová řada armatur Ceraplus od společnosti Ideal Standard poskytuje díky své velmi široké nabídce kompletní řešení jak pro vybavení privátních koupelen, tak i pro všechny oblasti použití ve veřejném a podnikatelském sektoru u významných projektových akcí. Ceraplus představuje pohodlné ovládání, náročný design a TOP- technologii za atraktivní cenu.

Více textu

Teplice, 15 duben 2009

Ideal Standard – novinky roku 2009 - ATTITUDE

Elegantní a současně minimalistické tvary nové řady armatur ATTITUDE od společnosti Ideal Standard útočí na nejnáročnějšího zákazníka, který kromě ladných tvarů upřednostňuje dokonalou techniku a inovaci. A právě tyto aspekty kolekce ATTITUDE bezezbytku splňuje. Novinka pochází z designérského studia Artefakt.

Více textu

Teplice, 1 duben 2008

Robin Levien

Robin Levien, 52 let, se narodil v Londýně, kde v městské části South Bank má svůj vlastní designérský ateliér. Robin svůj čas tráví ve buď ve svém bytě/ateliéru v Londýně nebo ve svém domě v hrabství Somerset. Je jedním z nejúspěšnějších britských designérů výrobků za posledních 25 let se speciálním zaměřením na keramické výrobky.

Více textu